E-Pood
Webbyt
Webbyt
Teenused
Webbyt
Webbyt
Uudised
Webbyt
Otsing
Webbyt
Ostukorv
Webbyt
Kontakt
Webbyt
 
Webbyt

Otsing
Webyt

Ostukorv  
Teenused
Webyt
Webbyt
E-Pood
Webbyt
Kaardiplotterid
Webbyt
Raymarine Axiom
Webbyt
Raymarine Axiom PRO
Webbyt
Raymarine ELEMENT
Webbyt
Raymarine uus gS Seeria
Webbyt
Raymarine DRAGONFLY
Webbyt
NAVIONICS merekaardid
Webbyt
Autopiloodid
Webbyt
Instrumendid ja tarvikud
Webbyt
Raadioside ja AIS
Webbyt
Kalaleidjad
Webbyt
Radarid
Webbyt
Life Tag MOB
Webbyt
Raymarine kaamerad
Webbyt
Eripakkumised
Webbyt
Uudised
Webbyt
Hinnakirjad
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Tagasiside
Webbyt
Tarneajad lahtiseletatult
Webbyt
E-poe kasutustingimused
Webbyt
Maksekeskuse tingimused
Webbyt
SVEA järelmaksu tingimused

Oktoober 2020
Tagasi  Edasi

Kasulikud lingid  
Web2 Delta Power Boats
Web2 Glomex
Web2 Kalale.ee
Web2 Mastervolt
Web2 Paat & Meremees
Web2 Raymarine
Web2 Tehnikamaailm

E-Pood

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 
Raymarine Axiom

Raymarine Axiom seeria puutetundliku ekraaniga kaardiplotter, kajalood ja sonar sobivad igasse paati. Axiom seeria kaardiplotterid ühendavad endas kompaktset disaini, integreeritud GPS antenni ning laia valikut kõikvõimalikke funktsioone. Axiom Seeria mudeleid on kolme mõõtu ekraaniga 7", 9" ja 12". Kõigil Axiom seeria kaardiplotteritel on puutetundlik ekraan ning WiFi ja bluetooth liides. Integreeritud sonarid on erinevatel mudelitel erinevad, võimalik on ühendada palju erinevaid kajaloe andureid. Axiom RV mudelitel on integreeritud 600W  3D Real Vision sonar. Axiom DV mudelitel on integreeritud High CHIRP Down Vision sonar CPT-S ja CPT-100DVS andurite jaoks.

Raymarine Axiom PRO

Raymarine AXIOM PRO seeria kaardiplotterid on uue põlvkonna multifunktsionaalsed navigatsiooniseadmed millele on võimalik külge ühendada radar, kajalood ja palju muid väliseid seadmeid. Ekraani suurused on 9", 12" ja 15,4". Uuel plotteril on ka integreeritud GLONASS GPS antenn ning bluetooth ja WiFi liidesed. Bluetooth liidese kaudu on seade ühendatav RCU-3 kaugjuhtimisseadmega ja nutitelefoniga, WiFi liidest kasutatakse iPad või Android tahvelarvuti integreerimiseks Axiom PRO seeria kaardiplotteriga. Axiom PRO seeria kaardiplotteril on HybridTouch ekraan ja nupud, seadme juhtimiseks saab kasutada ka kaugjuhtimisseadet RCU-3 ja RMK-10 klaviatuuri. Axiom PRO-RVX mudelitel on integreeritud 1kW 3D Real Vision sonar. Axiom PRO-S mudelitel on integreeritud High CHIRP Conical Sonar CPT-S andurite jaoks.

Raymarine ELEMENT

Raymarine ELEMENT seeria kalaleidjad on spetsiaalselt kalastajatele mõeldud uue põlvkonna navigatsiooniseadmed. Seadmes on peidus 1,2 GHz 3D sonar ja Axiom seeriast tuntud kasutajaliides. Tarkvara kannab uut nime, Lighthouse 3 SPORT milles on rõhku pandud just kalaleidjale.  Ekraan ei ole puutetundlik, juhtimine käib ainult nuppudega. Seadmel on NMEA2000 liides, WiFi, Bluetooth ja GPS.

Raymarine uus gS Seeria

Raymarine gS seeria kaardiplotterid on täiesti profesionaalne tootesari pakkudes oma uute Glass Bridge monitoridega pilkupüüdvat disaini ja uskumatult head pildikvaliteeti. Ühtsesse süsteemi on võimalus liita mitu erinevat gS seerja ja ka a, c, e ja eS seeria kaardiplotterit. Neid saab omakorda jagada gruppideks, ülemine ja alumine juhtimiskoht. IP põhine konfigureerimissüsteem võimaldab tarkvaraliselt moodustada erinevaid gruppe mille juhtimiseks võib kasutada ühte või mitut RMK-9 klaviatuuri. WiFi ja bluetooth liidese kudu on gS seeria integreeritv tahvelarvutite ja nutitelefonidega.

Raymarine DRAGONFLY

Raymarine DRAGONFLY CHIRP kajalood kaardiplotter on täiesti omaette seade, osad mudelid on ainult sonarid, osad ainult kaardiplotterid, osad aga kombineritud multifunktsionaalid, kajalood sonar kaardiplotter. Üks seade on ilma ekraanita kajalood, see on Wi-Fish mis on spetsiaalselt nutiseadmetega ühendamiseks mõeldud "black box". Dragonfly PRO mudelid on samuti ühendatavad nutitelefoni või tahvelarvutiga. ,chirp, kajalood, kajaloed, kajaloodid, kajaloode, kalaleidja,

NAVIONICS merekaardid

Navionics merekaardid mSD mälukaardil sobivad kõikidele tänapäevastele Raymarine ja ka enamusele teiste tootjate kaardiplotteritele. Kõige laiemalt on levinud meie meresõitjate seas kaart nimega Navionics+ 44XG Preloaded mis sarnaneb väga endise GOLD 44 XL9-ga. Nii se ongi aga lisaks juba eelnevalt alla laetud 44XG piirkonnale saab alla laadida ka sonari kaardid ja huvioblektid selles piirkonnas. "Meie" piirkond katab Soome lahe, Botnia lahe ja Läänemere, kaardil on ka Peipsi järv, Suur-Emajõgi, Võrtsjärv ning Soome ja Rootsi siseveekogud. Navionics+ Global allalaetav on tühi mälukaart mille peale saab alla laadida ühe ükskõik millise Navionics+ piirkonna. Navionics PLATINUM kaart sisaldab lisaks kõigele mis on Navionics+ kaardil veel 3D kaarte, aerofotosi, sadamate pilte ja neis pakutavate teenuste nimekirju. navionics, navionics+, elektroonilised merekaardid, kaardiuuendus, elektronkaardid, merekaart, merekaardid, uuenduskaart, merekaardi uuendus, navionics kaardiuuendus, navionics uuenduskaart, navionics chart update, navionics update chart,

Kehtiv valuuta on EUR ja kaupade hinnad sisaldavad Eesti käibemaksu 20%. Tasuda saab pangaülekandega, krediitkaardiga

(Visa, MasterCard), Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank) ja SVEA järelmaksuga.

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt