E-Pood
Webbyt
Webbyt
Teenused
Webbyt
Webbyt
Uudised
Webbyt
Otsing
Webbyt
Ostukorv
Webbyt
Kontakt
Webbyt
 
Webbyt

Otsing
Webyt

Ostukorv  
Teenused
Webyt
Webbyt
E-Pood
Webbyt
Kaardiplotterid
Webbyt
Autopiloodid
Webbyt
Instrumendid ja tarvikud
Webbyt
i40 Instrumendid
Webbyt
i50 & i60 Instrumendid
Webbyt
i70s ja ALPHA Instrumendid
Webbyt
Wireless instrumendid
Webbyt
Kaablid ja lisatarvikud
Webbyt
SeaTalk NG tarvikud
Webbyt
RayNet ja STHS tarvikud
Webbyt
SeaTalk ja NMEA tarvikud
Webbyt
Raymarine andurid
Webbyt
NavPod tarvikud
Webbyt
Raymarine E Seeria Wide
Webbyt
MASTERVOLT
Webbyt
Raadioside ja AIS
Webbyt
Kalaleidjad
Webbyt
Radarid
Webbyt
Raymarine termokaamerad
Webbyt
Raymarine kaamerad
Webbyt
Eripakkumised
Webbyt
Uudised
Webbyt
Kontakt
Webbyt
Hinnakirjad
Webbyt
Tagasiside
Webbyt
Tarneajad lahtiseletatult
Webbyt
E-poe kasutustingimused
Webbyt
Maksekeskuse tingimused
Webbyt
SVEA jrelmaksu tingimused

Kasulikud lingid  
Web2 Baltic Boat Sales O
Web2 Baltic Cruisers O
Web2 Boatworld O
Web2 GPS Eesti O
Web2 Intmec O
Web2 JMK Marine O
Web2 Mastervolt
Web2 Merevarustus O
Web2 Motomajutus
Web2 Nautical Partners O
Web2 Navionics
Web2 Pro Marine Trade O
Web2 Raymarine
Web2 Saul Sailing
Web2 Stage5Garage
Web2 Yachts-Service O

E-Pood

Webbyt
Sitemap Sisukaart   Print Prindi
Webbyt
 
SeaTalk NG tarvikud

Igale instrumendile ja igale süsteemile on vaja lisatarvikuid kui tahad süsteemi laiendada, muuta täiuslikumaks või ühendada erinevaid võrke omavahel. Saadaval on lai valik vajalikke andureid ja tarvikuid Seatalk NG võrkude ehitamiseks. Kasuta alati originaaltarvikuid ja hoidu kaablite lõikamisest. Vanemate võrkude tarvikuid me ei eksponeeri ja neid tuleb eraldi küsida. Kui ehitad või täiendad Raymarine võrku esimest korda siis enne valiku tegemist soovitame pidada nõu meie spetsialistiga.

RayNet ja STHS tarvikud

RayNet ja SeaTalk HS tarvikud on vajalikud Rayamrine kaardiplotterite, radarite, arvuti, kalaleidjate- ja  videomoodulite ühendamiseks ühtsesse süsteemi. Saadaval on lai valik andureid ja tarvikuid Seatalk HS ja RayNet võrkude ehitamiseks. Kasuta alati originaaltarvikuid ja pistikuid, hoidu kaablite lõikamisest. Vanemate võrkude tarvikuid me ei eksponeeri ja neid tuleb eraldi küsida. Kui ehitad või täiendad Raymarine võrku esimest korda siis enne valiku tegemist soovitame pidada nõu meie spetsialistiga.

SeaTalk ja NMEA tarvikud

SeaTalk ja NMEA, ilma nende nimedeta läbi ei saa kui jutt käib ST40 ja ST60 seeria instrumentidest, VHF raadiotest ja autopilootidest. Saadaval on lai valik vajalikke tarvikuid SeaTalk võrkude ehitamiseks. Kasuta alati originaaltarvikuid ja tee ühendused nii nagu juhendis soovitatakse. Juhul kui pead siiski kaableid ise jätkama tee seda kvaliteetsete ilmastikukindlate vahenditega. Vanemate võrkude tarvikuid me ei eksponeeri ja neid tuleb eraldi küsida. Kui ehitad või täiendad Raymarine võrku esimest korda siis enne valiku tegemist soovitame pidada nõu meie spetsialistiga.

Raymarine andurid

Iga instrumendi tööks on vajalik vastav andur, tuule instrumendile tuuleandur, kiiruse instrumendile kiiruseandur, sügavuse instrumendile  sügavuseandur, roolinurga näidikule roolinurga andur jne.  Õige anduri valimiseks tee kindlaks millist andurit saab Sinu laevale paigaldada ja kas see sobib kokku Sinu seadmetega. Ära kunagi püüa andurit ise avada või seda parandada, väldi andurite kaablite katkilõikamist ja uuesti kokkuühendamist. Kui asendad juba olemasolevat andurit uuega siis vaata toote markeeringut ja vajadusel pea nõu meie spetsialistiga.

NavPod tarvikud

NavPod on üks juhtivaid mereelektroonika paigalduseks mõeldud ilmastikukindlate konsoolide ja tarvikute tootja. Tootevalikus on palju erinevaid paigalduskonsoole instrumentide ja kaardiplotterite jaoks. Purjepaatidele mõeldud paigalduskonsoolid kinnitatakse 9,5" või 12" kaare külge, mootorpaatide paigalduskonsoolidel on all kahele poole pööratav jalg lauale või lakke kinnitamiseks. Veel on reelingu külge kinnitatavad instrumentide konsoolid ja mastikonsoolid. Vaata tootekirjeldusest täpsemalt millistele ja kui mitmele seadmetele konsool mõeldud on.

Raymarine E Seeria Wide

Raymarine uus hübriid- laiekraaniga  E seeria kaardiplotter on loogiline järg traditsioonilisele E seeriale ja on kindlasti üks tänapäevase navigatsioonitehnika teenäitajaid. Puutetundlik ekraan koos traditsiooniliste juhtnuppudega tõstavad kasutusmugavuse täiesti uuele tasemele. Uued menüüd ja natukene erinev kasutusloogika võrreldes oma väiksemate vendadega laiendavad kasutamisvõimalusi veelgi. Lisahüvedena veel Seatalk HS pistik, kolm NMEA 0183 sisendit ja kaks väljundit, 1 kuni 4 kaamera sisend , video väljund, Seatalk 1 ja Seatalk NG liides. Digitaalse radari, AIS saatja/vastuvõtja ja kajaloe lisamise võimalus.

Kehtiv valuuta on EUR ja kaupade hinnad sisaldavad Eesti käibemaksu 22%. Tasuda saab pangaülekandega, krediitkaardiga

(Visa, MasterCard), Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank) ja SVEA järelmaksuga.

 
Webbyt.com
Free website - Webbyt